August 22, 2017
You can use WP menu builder to build menus

rscg

POBJEDA NA STARTU EP

Jul 29, 2017 0

Zenska juniorska reprezentacija je na startu Evropskog prvenstva u Celju savladala domacina Sloveniju rezultatom 24:17 (9:8)

Golove za Crnu Goru su postigle: Brnovic 6, Djokovic 5, Jovicevic 4, Konatar 3, Carapic i Novakovic po 2, Adzic i Nisavic po 1 gol.

Kod Slovenije najefikasnija je bila Baruca sa 4 gola

Opširnije

ODRŽAN ŽRIJEB ZA B PRVENSTVO EVROPE

Jul 19, 2017 0

U Beču je odran žrijeb za B prvenstvo Evrope za juniore (igrači rođeni 1998 i mlađi) koje će se u julu 2018. godine odigrati u Podgorici.

Grupa A: Češka republika, Austrija, Holandija, Moldavija, Kosovo, Bugarska

Grupa B: Slovačka, Turska, CRNA GORA, Letonija, Gruzija

Opširnije

KLUBOVI DOBILI PROTIVNIKE U EVROKUPOVIMA

Jul 19, 2017 0

Crnogorski klubovi koji će igrati evropska takmičenja dobili su protivnike, odlučeno je žrijebom u Beču

EHF KUP

Partizan 1949 – Ahiles Boholt / Belgija

Prva utakmica je na programu 02/03.09.2017 u Tivtu, dok je revanš 09/10.09.2017. u Belgiji

ČELENDŽ KUP

Mojkovac – Tasova / Turska

Prva utakmica je na programu 07/08.10.2017 u Turskoj, dok je revanš 14/15.10.2017. u Mojkovcu

Lovćen – Povaska Bistrica / Slovačka

Prva utakmica je na programu 18/19.11.2017 u Slovačkoj, dok je revanš 25/26.11.2017. na Cetinju

Opširnije

SENIORKE U OLDENBURGU NA SP

Jun 27, 2017 0

Danas je u Hamburgu odrzan zrijeb grupa za predstojece Svjetsko prvenstvo za zene koje se igra od 01-17.12.2017. godine

GRUPA A / Trir / – Francuska, Rumunija, Spanija, Slovenija, Angola, Paragvaj

GRUPA B / Bitingejm-Bisingen / – Norveska, Svedska, Ceska republika, Madjarska, Argentina, Poljska

GRUPA C / Oldenburg / – Danska, Rusija, Brazil, CRNA GORA, Japan, Tunis

GRUPA D / Lajpcig / – Holandija, Njemacka, Srbija, Koreja, Kina, Kamerun

Opširnije

SENIORI U ZAGREBU NA EVROPSKOM

Jun 23, 2017 0

Veceras u Zagrebu su izvucene grupe za predstojece Evropsko prvenstvo, koje se igra u januaru 2018. godine u Hrvatskoj.

GRUPA A /Split/ – Hrvatska, Svedska, Srbija, Island

GRUPA B /Porec/ – Francuska, Bjelorusija, Norveska, Austrija

GRUPA C /Zagreb/ – Njemacka, Makedonija, CRNA GORA, Slovenija

GRUPA D /Varazdin/ – Spanija, Danska, Ceska republika, Madjarska

RASPORED UTAKMICA

13.01.2018. CRNA GORA – Njemacka

15.01.2018. CRNA GORA – Makedonija

17.01.2018. CRNA GORA – Slovenija

Opširnije