superflyboots,lovecleatsCr7 Gold Cleats,Cheap Nike Superfly,kp soccer,soccerbp,soccerxp,cleatsuperfly,soccerbo,soccerwo,soccertutu,soccermagistaxp,soccergp,soccerqp,soccersuperflyxp,

rscg | Rukometni Savez Crne Gore | Page 50
April 28, 2017
You can use WP menu builder to build menus

rscg

Zapisnik sa sjednice Komisije za praćenje kontrola i suđenja

Mar 6, 2015 0

Komisija  za praćenje kontrola i suđenja je na sjednici održanoj 05.03.2015  izvršila pregled pristiglih Izvještaja svih kategorija takmičenja i selektivnim izborom izvršila video analizu utakmice:

  1. ŽRK Danilovgrad – Levalea 20110 23:21  (sudije: Vujačić-Kaluđerović , kontrolor: Vujošević)

Odluke Komisije i Komesara za suđenje, kao i analizu navedene utakmice možete preuzeti sa linka ispod:

Sledeća sjednica Komisije  za praćenje kontrola i suđenja zakazana je za  11. mart 2015. godine

Opširnije

Mini pripreme – ženska juniorska reprezentacija

Mar 4, 2015 0

Trener ženske juniorske reprezentacije Maja Savić objavila je spisak igračica koje će se okupiti tokom EHF nedjelje od 15-22.03.2015. godine i trenirati u Podgorici.

 

GOLMANI

Ljubica Nenezić – Danilovgrad

Sanja Tufegdžić – Levalea 2010

KRILA

Itana Grbić – Vardar/MKD

Ivona Pavićević – Danilovgrad

Slađana Prelević – Danilovgrad

Dijana Ujkić – Danilovgrad

Nina Bulatović – Danilovgrad

Ivana Pejović – Danilovgrad

PIVOTI

Itana Čavlović – Danilovgrad

Vasilisa Senić – Danilovgrad

Ema Ramusović – Budućnost

BEKOVI

Đurđina Jauković – Danilovgrad

Anđela Okiljević – Levalea 2010

Vanesa Agović – Danilovgrad

Esma Muratović – Danilovgrad

Katarina Arsenijević – Danilovgrad

 

Reprezentacija će se okupiti 15.03.2015. godine u 19 časova u SRC Venom.

Opširnije

Ženska seniorska reprezentacija – EHF nedjelja

Mar 3, 2015 1

Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić objavio je spisak igračica koje će se okupiti u Podgorici tokom EHF nedjelje u periodu 16-22.03.2015. godine.

 

 

Sonja Barjaktarović – Rostov/RUS

Marina Rajčić – Budućnost

Alma Hasanić – Larvik/NOR

Majda Mehmedović – Budućnost

Biljana Pavićević – Budućnost

Olivera Vukčević – Mec/FRA

Milena Knežević – Budućnost

Marija Jovanović – Isi Pariz/FRA

Jelena Despotović – Budućnost

Anđela Bulatović – Rostov/RUS

Katarina Bulatović – Budućnost

Andrea Klikovac – Vardar/MKD
Sanja Premović – Lubin/POL

Jovanka Radičević – Vardar/MKD

Radmila Petrović – Budućnost

Sara Vukčević – Erd/HUN

Bobana Klikovac – Debrecen/HUN

 

Okupljanje će biti u SC Morača 17.03.2015. godine u 17 časova, kada će odraditi i prvi trening

Opširnije

Crna Gora – Hrvatska (kadetkinje)

Feb 23, 2015 0

Utorak 24.02.2015. Godine  17:00 h, Herceg Novi – SRC IGALO
sudije: Nikola Miljanić – Vladimir Radulović
delegat: Đorđije Živković

Srijeda 25.02.2015. Godine  10:30 h, Herceg Novi – SRC IGALO
sudije: Nikola Miljanić – Vladimir Radulović / predelegiranje / Ivan Vujačić – Bogdan Kaluđerović
delegat: Đorđije Živković

Opširnije