October 22, 2017
You can use WP menu builder to build menus

rscg

NERIJEŠENO SA RUMUNIJOM

јул 7, 2015 0

U drugoj utakmici na Univerzijadi u Južnoj Koreji, Crna Gora je remizirala sa selekcijom Rumunije 25:25 (13:14)

Golove za Crnu Goru postigle su Jauković 6, Premović 4, Pejović, Prelević i Ujkić po 3, Čavlović, Ramusović i Vujović po 2.

Perović je imala 9 odbrana

Kod Rumunske selekcije najefikasnija je bila Zamfiresku sa 10 golova.

Crna Gora u III kolu igra protiv Južne Koreje 9, jula u 7 časova.

 

REZULTATI II KOLO:

Crna Gora – Rumunija  25:25 (13:14)

Srbija – Južna Koreja 25:30 (12:15)

Ukrajina – Japan 31:23 (13:10)

 

Opširnije

POBJEDA NA STARTU UNIVERZIJADE

јул 6, 2015 0

Univerzitetska selekcija koju vodi Maja Savić, savladala je Japan rezultatom 28:27 (15:15) u prvoj utakmici rukometnog turnira u Južnoj Koreji.

Golove za Crnu Goru su postigle: Jauković 16, Senić 4, Bulatović i Čavlović po 2, Arsenijević, Pavićević i Muratović po 1.

Ljubica Nenezić je imala 15 odbrana

Kod Japana najefikasnija je bila Tada sa 7 golova

 

REZULTATI:

Crna Gora – Japan   28:27 (15:15)

Srbija – Rumunija   27:25 (12:12)

Južna Koreja – Ukrajina 39:28 (19:12)

Opširnije

CRNA GORA IGRA U HERNINGU NA SP

јун 24, 2015 0

Na večerašnjem žrijebu u Koldingu izvučene su grupe za Svjetsko prvenstvo, koje se igra u Danskoj od 5-20.12.2015. godine

GRUPA A – Herning:  Danska, CRNA GORA, Mađarska, Japan, Tunis, Srbija

GRUPA B – Nestved:  Kuba, Švedska, Holandija, Poljska, Kina, Angola

GRUPA C – Kolding:  Brazil, Francuska, Argentina, Južna Koreja, Kongo, Njemačka

GRUPA D – Fredrikshafen:  Norveška, Španija, Rumunija, Rusija, Portoriko, Kazahstan

 

Opširnije

FORMULARI – EURO KUPOVI 2015/16

јун 23, 2015 0

EHF je objavio satnice, formulare i pravilnike za ucesce u evrokupovima u takmicarskoj sezoni 2015/16

 

Svi formulari mogu biti preuzeti sa sljedecih stranica

 

 

  • 2015/16 European Cup Package (for Men’s and Women’s Challenge Cup, Women’s EHF Cup and Women’s Cup Winners’ Cup)

 

http://ebook.eurohandball.com/2015-regulations

 

 

  • 2015/16 Men’s EHF Cup Package (only for the Men’s EHF Cup)

 

http://ebook.eurohandball.com/2015-regulations-EHFM

Opširnije

ŽENSKA REPREZENTACIJA – RUKOMET NA PIJESKU

јун 23, 2015 0

Trener ženske reprezentacije u rukometu na pijesku Dragan Đurđevac objavio je spisak igračica koje će se okupiti na pripremama u Hotelu Olympic u Ulcinju 24.06.2015. godine i učesvovati na Evropskom prvenstvu u rukometu na pijesku koje se održava u Lloret Del Mar/Španija od 29.06-06.07.2015. godine.

 

Na spisku se nalaze:

 

Marija Kaluđerović

Mina Mandić

Anđela Goranović

Iva Rečević

Gordana Ćorović

Anđela Stojanović

Dijana Mugoša

Sandra Rakočević

Dušica Kažić

Sanja Tufegdžić

 

Sa Draganom Đurđevcem se u stručnom štabu još nalaze, pomoćni trener Zoran Jocović i fizioterapeut Nataša Bigović

 

Reprezentacija Crne Gore se nalazi u grupi B sa selekcijama: Norveške, Ukrajine, Španije, Hrvatske, Švedske i Holandije.

Opširnije

CRNA GORA NA EP IGRA U GDANJSKU

јун 19, 2015 0

Danas su u Krakovu/Poljska izvučene grupe za Evropsko prvenstvo, koje se igra u Poljskoj od 15-31.01.2016. godine.

 

Crna Gora će igrati u grupi D sa Danskom, Rusijom i Mađarskom

 

Grupa A – Krakow: Poljska, Francuska, Makedonija, Srbija

Grupa B – Katovice: Hrvatska, Bjelorusija, Island, Norveška

Grupa C – Vroclav: Njemačka, Španija, Švedska, Slovenija

Grupa D – Gdanjsk: Danska, Rusija, Mađarska, CRNA GORA

Opširnije

Delegiranje 20.06.2015

јун 19, 2015 0

Finalni turnir pionirke 2002 , 20.06.2015(subota) Podgorica, SC Venom

Sudije: Martinović-Martinović
Delegat: Nebojša Kruščić

Polufinala:
10:00h Feniks – Zeta
11:00h Budućnost 1 – Budućnost 2

13:00  Finale

Opširnije

EURO KUPOVI 2015/16 – OBAVJEŠTENJE

јун 19, 2015 0

Obavještavau se klubovi koji su izborili učešće u Euro kupovima za takmičarsku sezonu 2014/15 da je krajnji rok za dostavu ovjerenih formulara i prijava za učešće 05.07.2015. godine.

 

MUŠKE EKIPE

  • EHF KUP RK”Lovćen”-Cetinje
  • Čelendž kup RK”Budvanska rivijera”-Budva
  • Čelendž kup RK”Berane 2003”-Berane
  • Čelendž kup RK”Rudar”-Pljevlja

 

ŽENSKE EKIPE

  • Liga šampiona ŽRK”Budućnost”-Podgorica (prijava kompletirana)
  • Kup Kupova ŽRK”Danilovgrad”-Danilovgrad
  • EHF Kup ŽRK”Levalea 2010”-Nikšić
  • Čelendž kup ŽRK”Berane 2003”-Berane
  • Čelendž kup ŽRK”Nikšić”-Nikšić

 

Klubovi koji ne dostave ovjerene formulare do navedenog roka, smatraće se da su odustali od takmičenja u Euro kupovima.

 

NAPOMENA:

Opširnije

Delegiranje pionirske lige

јун 16, 2015 0

Turnir pionirke 2002 grupa II , 17.06.2015(srijeda) Podgorica, SC Venom

Sudije: Rnković – Nedović, Vijisić – Ivanović
Kontrolor: Predrag Pavićević

5. kolo
10.00h Devetka – Buducnost II
11.00h Prvi As – Zeta

6. kolo
12.00 Buducnost II – Prvi As
13.00 Zeta – Devetka

Opširnije