April 20, 2018
You can use WP menu builder to build menus

MUŠKA SENIORSKA REPREZENTACIJA – SPISAK EHF NEDJELJA

мар 19, 2018 0

Selektor muške seniorske reprezentacije Dragan Đukić objavio je spisak igrača koji će se okupiti tokom EHF nedjelje u Podgorici

Nebojša Simić           –           Melsungen/GER

Mile Mijušković       –           Benidorm/ESP

Vuko Borilović         –           Nes Tziona/ISR

Miloš Vujović           –           Tatabanja/HUN

Milan Popović          –           Bez kluba

Marko Lasica            –           Politehnika/ROU

Mirko Radović         –           Cegled/HUN

Igor Radojević          –           Eger/HUN

Nemanja Grbović     –           Cegled/HUN

Vuk Lazović              –           Calarasi/ROU

Marko Čampar         –           Vaslui/ROU

Vasko Ševaljević      –           Tuluz/FRA

Miloš Božović           –           Tatabanja/HUN

Stevan Vujović         –           Konstanca/ROU

Žarko Pejović           –           Gorenje/SLO

Božo Anđelić            –           Ferencvaroš/HUN

Bogdan Petričević   –           Olimpijakos/GRE

Stefan Čavor             –           Veclar/GER

Ivan Perišić              –           Cegled/HUN

Branko Vujović        –           Celje/SLO

 

Reprezentacija se okuplja 02.04.2018. godine, i tokom EHF nedjelje će odigrati dvije prijateljske utakmice sa selekcijom Bosne i Hercegovine u Podgorici.

Opširnije

ŽENSKA JUNIORSKA REPREZENTACIJA – SPISAK

мар 14, 2018 0

Trener ženske juniorske reprezentacije Tatjana Jeraminok je objavila spisak igračica koje će okupiti na mini pripremama u Podgorici, nakon čega će objaviti spisak za pripreme u Budvi koje će se održati od 18-22.03.2018. godine

Tea Marinović – Budućnost

Anastasija Babović – Budućnost

Anastasija Čogurić – Devetka

Ana Šaranović – Levalea 2010

Tatjana Brnović – Budućnost

Tamara Jovićević – Levalea 2010

Aneta Adžić – Budućnost

Branka Konatar – Budućnost

Milica Čarapić – Devetka

Nataša Ćorović – Levalea 2010

Elena Tomić – Levalea 2010

Anđela Nišavić – Budućnost

Nikolina Knežević – Budućnost

Ivana Novaković – Budućnost

Milica Raičević – Budućnost

Marija Božović – Budućnost

Marija Radović – Budućnost

Milica Globarević – Budućnost

Enisa Đoković – Budućnost

Sara Međedović – Levalea 2010

Ivana Godeč – Budućnost

Nikolina Vukčević – Budućnost

Nada Ćorović – Levalea 2010

Reprezentacija se okuplja 16.03.2018. godine u 10 časova u Univerzitetskoj sportskoj dvorani

 

Opširnije

MUSKA JUNIORSKA REPREZENTACIJA – MINI PRIPREME

феб 28, 2018 0

Trener muske juniorske reprezentacije objavio je spisak juniora koji ce se okupiti u Podgorici 02.03.2018 u 13 casova i otici u Budvu na mini pripreme u periodu od 02-05.03.2018. godine

Nikola Matovic – Lovcen

Zarija Lutovac – Jedinstvo

Drazen Mandic – Budvanska rivijera Budva

Aleksandar Bakic – Komovi

Petar Abramovic – Tatran Presov/SVK

Aleksa Radicevic – Vojvodina/SRB

Vasilije Kaludjerovic – Izvidjac/BIH

Nikola Abramovic – Mornar 7

Marko Radoman – Budvanska rivijera Budva

Novak Bajceta – Budvanska rivijera Budva

Luka Dosljak – Ivangrad

Balsa Zuric – Loznica/SRB

Aleksa Medojevic – Jedinstvo

Luka Nikolic – Celik

Aleksa Perisic – Partizan 1949

Balsa Cejovic – Mornar 7

Boban Asanin – Lovcen

Miodrag Corsovic – Rudar

Opširnije