April 21, 2018
You can use WP menu builder to build menus

ŽENSKA SENIORSKA REPREZENTACIJA – SPISAK SP DANSKA

нов 16, 2015 0

Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić objavio je spisak igračica koje će se okupiti na finalnim pripremama pred SP koje se igra u Danskoj 03-20.12.2015.

GOLMANI

Sonja Barjaktarović – Bursa/TUR

Alma Hasanić – Larvik/NOR

Marina Rajčić – Mec/FRA

KRILA

Radmila Petrović – Budućnost

Jovanka Radičević – Vardar/MKD

Majda Mehmedović – Budućnost

Biljana Pavićević – Budućnost

BEKOVI

Milena Raičević – Budućnost

Marija Jovanović – Isi Pariz/FRA

Đurđina Jauković – Budućnost

Jelena Despotović – Debrecen/HUN

Katarina Bulatović – Budućnost

Andrea Klikovac – Vardar/MKD

Đurđina Malović – Budućnost

Itana Grbić – Vardar/MKD

PIVOTMENI

Suzana Lazović – Budućnost

Ema Ramusović – Budućnost

REZERVE

Ljubica Nenezić – Budućnost

Ivona Pavićević – Budućnost

Itana Čavlović – Budućnost

 

Reprezentacija će se okupiti u poneđeljak 23.11.2015. godine u 20 časova u SC Morača, i odraditi trening od 21 čas.

Opširnije

JUNIORKE SA UKRAJINOM i GRUZIJOM

нов 14, 2015 0

Na današnjem žrijebu koji je održan  Bukureštu, ženska juniorska reprezentacija (igračice rodjene 1996. godine i mlađe) igraće u kvalifkacionoj grupi 7 sa selekcijama Ukrajine i Gruzije.

Kvalifikacioni turnir će se igrati u Crnoj Gori od 18-20.03.2016. godine, a najbolje plasirana ekipe iz grupe će izboriti učešće na prvenstvu Svijeta koje se igra u Rusiji.

 

GRUPA 1: Norveška, Hrvatska, Grčka, Švajcarska

GRUPA 2: Njemačka, Litvanija, Češka Republika, Bugarska

GRUPA 3: Mađarska, Bjelorusija, Austrija, Island

GRPUA 4: Srbija, Portugal, Holandija, Bosna i Hercegovina

GRUPA 5: Francuska, Makedonija, Slovenija, Izrael

GRUPA 6: Španija, Turska, Slovačka, Poljska

GRUPA 7: CRNA GORA, Ukrajina, Gruzija

Opširnije

JUNIORI U ŠVAJCARSKOJ

нов 14, 2015 0

Na današnjem žrijebu koji je održan  Bukureštu, muška juniorska reprezentacija (igrači rodjeni 1996. godine i mlađi) igraće u kvalifkacionoj grupi 2 sa selekcijama Švajcarske, Makedonije i Farskih ostrva.

Kvalifikacioni turnir će se igrati u Švajcarskoj od 08-10.04.2016. godine, a dvije najbolje plasirane ekipe z grupe će izboriti učešće na prvenstvu Evrope koje se igra u Danskoj.

 

GRUPA 1: Njemačka, Rusija, Kosovo, Litvanija

GRUPA 2: Švajcarska, Makedonija, CRNA GORA, Farska ostrva

GRUPA 3: Poljska, Island, Italija, Bugarska

GRUPA 4: Švedska, Bjelorusija, Bosna i Hercegovina, Norveška

GRUPA 5: Hrvatska, Slovačka, Finska, Ukrajina

GRUPA 6: Srbija, Gruzija, Island, Grčka

GRUPA 7: Češka Republika, Holandija, Austrija, Turska

GRUPA 8: Rumunija, Estonija, Slovenija, Portugal

Opširnije

PORAZ OD HRVATSKE ZA 2. MJESTO U UMAGU

нов 8, 2015 0

Muska seniorska reprezentacije zavrsila je na 2. mjestu HEPI turnir u Umagu. gdje je veceras porazena od selekcije domacina rezultatom 23:28 (12:10)

Golove za Crnu Goru su postigli: Melic, Cavor i Borozan po 5, Radovic 3, Vujovic Milos i Lipovina po 2 i Milasevic 1.

Kod Hrvatske najefikasniji je bio Horvat sa 9 pogodaka.

  1. Hrvatska
  2. Crna Gora
  3. Makedonija
Opširnije

NERIJESENO SA MAKEDONIJOM

нов 7, 2015 0

Drugog dana HEPI turnira u Umagu, muska seniorska reprezentacija odigrala je nerijeseno sa selekcijom Makedonije 30:30 (18:17)

Golove za Crnu Goru su postigli: Borozan 9, Cavor 5, Vujovic Milos 4, Lipovina 3, Bozovic, Andjelic i Melic po 2, dok su 1 gol postigli Milasevic, Radovic i Petricevic.

Kod Makedonije najefikasniji su bili Manaskov i Lazarov sa po 5 pogodaka.

Crna Gora sjutra igra sa Hrvatskom od 15:45

U prvoj utakmici HEPI turnira Hrvatska je savladala Makedoniju rezultatom 29:21

Opširnije

ŠIRI SPISAK – SP DANSKA 2015

нов 4, 2015 0

Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić objavio je širi spisak od 28 igračica za Svjetsko prvenstvo u Danskoj.

GOLMANI:

  • Alma Hasanić – Larvik/NOR
  • Marina Rajčić – Metz/FRA
  • Sonja Barjaktarović – Bursa/TUR
  • Ljubica Nenezić – Budućnost
  • Ana Rajković – Budućnost

KRILA:

  • Radmila Petrović – Budućnost
  • Jovanka Radičević – Vardar/MKD
  • Majda Mehmedović – Budućnost
  • Biljana Pavićević – Budućnost
  • Ivona Pavićević – Budućnost

BEKOVI:

  • Milena Raičević – Budućnost
  • Marija Jovanović – Isi Pariz/FRA
  • Djurdjina Jauković – Budućnost
  • Jelena Despotović – Debrecen/HUN
  • Katarina Bulatović – Budućnost
  • Andrea Klikovac – Vardar/MKD
  • Djurdjina Malović – Budućnost
  • Itana Grbić – Vardar/MKD
  • Sanja Premović – Lubin/POL
  • Ivana Božović – Ploiesti/ROU
  • Jasna Tošković – Roman/ROU
  • Tatjana Brnović – Danilovgrad
  • Tamara Jovićević – Danilovgrad

PIVOTI:

  • Suzana Lazović – Budućnost
  • Ema Ramusović – Budućnost
  • Sara Vukčević – Vac/HUN
  • Itana Čavlović – Budućnost
  • Marija Kaluđerović – Levalea 2010
Opširnije