June 20, 2018
You can use WP menu builder to build menus

ŽENSKA SENIORSKA REPREZENTACIJA – SPISAK SP DANSKA

нов 16, 2015 0

Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić objavio je spisak igračica koje će se okupiti na finalnim pripremama pred SP koje se igra u Danskoj 03-20.12.2015.

GOLMANI

Sonja Barjaktarović – Bursa/TUR

Alma Hasanić – Larvik/NOR

Marina Rajčić – Mec/FRA

KRILA

Radmila Petrović – Budućnost

Jovanka Radičević – Vardar/MKD

Majda Mehmedović – Budućnost

Biljana Pavićević – Budućnost

BEKOVI

Milena Raičević – Budućnost

Marija Jovanović – Isi Pariz/FRA

Đurđina Jauković – Budućnost

Jelena Despotović – Debrecen/HUN

Katarina Bulatović – Budućnost

Andrea Klikovac – Vardar/MKD

Đurđina Malović – Budućnost

Itana Grbić – Vardar/MKD

PIVOTMENI

Suzana Lazović – Budućnost

Ema Ramusović – Budućnost

REZERVE

Ljubica Nenezić – Budućnost

Ivona Pavićević – Budućnost

Itana Čavlović – Budućnost

 

Reprezentacija će se okupiti u poneđeljak 23.11.2015. godine u 20 časova u SC Morača, i odraditi trening od 21 čas.

Opširnije

JUNIORKE SA UKRAJINOM i GRUZIJOM

нов 14, 2015 0

Na današnjem žrijebu koji je održan  Bukureštu, ženska juniorska reprezentacija (igračice rodjene 1996. godine i mlađe) igraće u kvalifkacionoj grupi 7 sa selekcijama Ukrajine i Gruzije.

Kvalifikacioni turnir će se igrati u Crnoj Gori od 18-20.03.2016. godine, a najbolje plasirana ekipe iz grupe će izboriti učešće na prvenstvu Svijeta koje se igra u Rusiji.

 

GRUPA 1: Norveška, Hrvatska, Grčka, Švajcarska

GRUPA 2: Njemačka, Litvanija, Češka Republika, Bugarska

GRUPA 3: Mađarska, Bjelorusija, Austrija, Island

GRPUA 4: Srbija, Portugal, Holandija, Bosna i Hercegovina

GRUPA 5: Francuska, Makedonija, Slovenija, Izrael

GRUPA 6: Španija, Turska, Slovačka, Poljska

GRUPA 7: CRNA GORA, Ukrajina, Gruzija

Opširnije

JUNIORI U ŠVAJCARSKOJ

нов 14, 2015 0

Na današnjem žrijebu koji je održan  Bukureštu, muška juniorska reprezentacija (igrači rodjeni 1996. godine i mlađi) igraće u kvalifkacionoj grupi 2 sa selekcijama Švajcarske, Makedonije i Farskih ostrva.

Kvalifikacioni turnir će se igrati u Švajcarskoj od 08-10.04.2016. godine, a dvije najbolje plasirane ekipe z grupe će izboriti učešće na prvenstvu Evrope koje se igra u Danskoj.

 

GRUPA 1: Njemačka, Rusija, Kosovo, Litvanija

GRUPA 2: Švajcarska, Makedonija, CRNA GORA, Farska ostrva

GRUPA 3: Poljska, Island, Italija, Bugarska

GRUPA 4: Švedska, Bjelorusija, Bosna i Hercegovina, Norveška

GRUPA 5: Hrvatska, Slovačka, Finska, Ukrajina

GRUPA 6: Srbija, Gruzija, Island, Grčka

GRUPA 7: Češka Republika, Holandija, Austrija, Turska

GRUPA 8: Rumunija, Estonija, Slovenija, Portugal

Opširnije