December 11, 2017
You can use WP menu builder to build menus

SPISAK – ŽENSKA SENIORSKA REPREZENTACIJA ZA BARAŽ

мај 25, 2015 0

Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić objavio je skraćeni spisak igračica na koje računa u baraž mečevima sa Islandom

 

GOLMANI

Marina Rajčić – Budućnost

Alma Hasanić – Larvik/NOR

Ljubica Nenezić – Danilovgrad

LIJEVA KRILA

Majda Mehmedović – Budućnost

Biljana Pavićević – Budućnost

Olivera Vukčević – Mec/FRA

DESNA KRILA

Radmila Petrović – Budućnost

Dijana Ujkić – Danilovgrad

LIJEVI BEKOVI

Milena Knežević – Budućnost

Đurđina Jauković – Danilovgrad

SREDNJI BEKOVI

Anđela Bulatović – Rostov/RUS

Jelena Despotović – Budućnost

DESNI BEKOVI

Katarina Bulatović – Budućnost

Andrea Klikovac – Vardar/MKD

Sanja Premović – Lubin/POL

PIVOTI

Suzana Lazović – Budućnost

Ema Ramusović – Budućnost

Sara Vukčević – Erd/HUN

 

Reprezentacija će se okupiti 27.05.2015. godine u SC Morača u 17 časova, kada će odraditi i prvi trening.

 

Utakmice sa Islandom su na programu 07.06.2015. godine u Podgorici i 14.06.2015. u Rejkjaviku/ISL

Opširnije

BUDUĆNOST I LOVĆEN OSVAJAČI KUPA CG ZA 2015. GODINU

мај 21, 2015 0

Danas su u Budvi odigrane finalne utakmice Kupa Crne Gore u muškoj i ženskoj konkurenciji.

U ženskom finalu Budućnost je savladala Danilovgrad rezultatom 32:23 (16:7). Kod Budućnosti najefikasnija je bila Kinga Bizdra sa 7 golova, dok je na drugoj strani Đurđina Jauković postigla 14 golova.

U muškoj konkurenciji Lovćen je rezultatom 25:21 (13:12) savladao Budvansku rivijeru.

Kod Lovćena su se istakli Igor Marković, Filip Krivokapić i Vuk Latković sa po 5 golova, a kod Budvanske rivijere Nebojša Lakić sa 6 golova

Opširnije

SJUTRA U BUDVI FINALA KUPA CRNE GORE U OBJE KONKURENCIJE

мај 20, 2015 0

Današnjim polufinalnim utakmicama odigranim u Budvi, počeo je finalni turnir Kupa Crne Gore u muškoj konkurenciji

Rezultati:

BUDVANSKA RIVIJERA – RUDAR 24:21 (13:9)

LOVĆEN – BERANE 2003  26:19 (13:9)

Sjutra su u Mediteranskom sportskom centru na programu finala u obje konkurencije

ŽENE

Budućnost – Danilovgrad      16:30

MUŠKARCI

Lovćen – Budvanska rivijera   19h (Direktan prens RTCG)

Opširnije

Delegiranje pionirske lige

мај 20, 2015 0

Podgorica, petak 22.05.2015. godine , Pionirke 2000. Grupa II, SC Venom
10:00 Budućnost – Akademija Đukanović
11:00 Fenix – Podgorica
12:15 Akademija Đukanović – Fenix
Sudije: Ivanović-Vujisić    Kontrolor: Atanasov Petar

Podgorica, subota 23.05.2015. godine , Pionirke 2002. Grupa II, SC Venom
10:00 Budućnost II – Zeta
11:00 Devetka – Prvi As
12:00 Zeta – Prvi As
13:00 Budućnost II – Devetka
Sudije: Rnković-Nedović / Radanović-Kruščić
Kontrolor: Miljan Vešović

Nikšić, subota 23.05.2015. godine , Pionirke 2000,  SC Nikšić
10:00 Levalea – Nikšić
11:00 Trebjesa – Sutjeska
12:00 Levalea – Trebjesa
13:00 Sutjeska – Nikšić
Sudije: Koraćević – Bulatović  / Radulović – Miljanić
Kontrolor: Atanasov Petar          

Bijelo Polje, nedelja 24.05.2015. godine , Pioniri 2000. Grupa III, SC Nikoljac
11:00 Jedinstvo – Ivangrad
12:00 Komovi – Rudar
13:00 Ivangrad – Rudar
14:00 Komovi – Jedinstvo
Sudije: Ćurčić-Ostojić/ Rovčanin-Drobnjak
Kontrolor: Nikola Rakonjac

Napomena: Svi klubovi su dužni da kontroloru/delegatu predaju iznos od 30.0 eura za troškove službenih lica.
Putni troškovi se naplaćuju na sledeći način:
-kontrolor Atanasov za Nikšić putuje automobilom i naplatiće putne troškove u iznosu od 10.0 eura;
-sudije Drobnjak – Rovčanin naplatiće putne troškove u iznosu od 15.0 eura;
-sudije Ćurčić-Ostojić putuju sa klubom i nemaju dodatnih putnih troškova;
-ostala službena lica nemaju putnih troškova.

Opširnije

Spisak – muška seniorska reprezentacija

мај 18, 2015 0

Selektor muške seniorske reprezentacije Ljubomir Obradović objavio je spisak igrača na koje računa u kvalifikacionim utakmicama sa Srbijom i Islandom.

 

Rade Mijatović – Curgi/HUN

Mile Mijušković – Kangas/ESP

Radivoje Ristanović – Balingen/GER

Miloš Vujović – Pecs/HUN

Milan Popović – Lovćen

Fahrudin Melić – PSG/FRA

Mirko Radović – Valens/FRA

Marko Lasica – Anagenis/GRE

Vasko Ševaljević – Hanover/GER

Vuko Borozan – Libek/GER

Bogdan Petričević – Miluz/FRA

Mirko Milašević – Biler/FRA

Božo Anđelić – Malme/SWE

Miloš Božović – Gorenje/SLO

Vladan Lipovina – Veclar/GER

Stefan Čavor – Curgi/HUN

Branko Vujović – Kilce/POL

Nemanja Grbović – Cegled/HUN

Branko Kankaraš – Mersin/TUR

Vuk Lazović – Vojvodina/SRB

Okupljanje reprezentacije je 01.06.2015. godine u prostorijama RSCG u 12 časova.

 

Utakmica sa Srbijom je na programu 10.06.2015. godine u Baru, a sa Islandom 14.06.2015. u Rejkjaviku.

 

Opširnije