February 22, 2018
You can use WP menu builder to build menus

EURO 2016 – ŽRIJEB KVALIFIKACIONIH GRUPA

апр 8, 2015 0

U Kristijanstadu/Švedska, sjutra (09.04.2015) će se obaviti žrijeb kvalifikacionih grupa za EURO 2016, koje će se održati u Švedskoj od 04-18.12.2016. godine.

Prvi šešir: Norveška, CRNA GORA, Danska, Mađarska, Srbija, Francuska, Španija

Drugi šešir: Njemačka, Rumunija, Poljska, Rusija, Holandija, Češka Republika, Hrvatska

Treći šešir: Slovačka, Ukrajina, Island, Makedonija, Turska, Bjelorusija, Austrija

Četvrti šešir: Slovenija, Portugal, Švajcarska, Italija, Litvanija, Pobjednik pretkvalifikacione grupe 1, Pobjednik pretkvalifikacione grupe 2.

 

Pretkvalifikaciona grupa 1: Azerbejdžan, Bugarska, Farska ostrva

Pretkvalifikaciona grupa 2: Finska, Izrael, Kosovo

Utakmice pretkvalifikacionih grupa se igraju 12-14.06.2015. godine

 

Žrijeb počinje u 14:30 časova i može se pratiti preko linka swe2016.ehf-euro.com

 

Utakmice kvalifikacija su u sljedećim terminima:

 

I kolo:             07-08.10.2015.

II kolo:           10-11.10.2015.

III kolo:         09-10.03.2016.

IV kolo:         12-13.03.2016.

V kolo:           01-02.06.2016.

VI kolo:         04-05.06.2016.

 

Na prvenstvu će se naći po dvije najbolje plasirane reprezentacije iz grupa i jedna najbolja trećeplasirana reprezentacija.

Opširnije

Muška seniorska reprezentacija – spisak

апр 1, 2015 0

Selektor muške seniorske reprezentacije Ljubomir Obradović objavio je spisak seniora na koje računa u dvomeču sa Izraelom u sklopu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Poljskoj

 

  • Rade Mijatović – Curgi/Mađarska
  • Mile Mijušković – Kangas/Španija
  • Radivoje Ristanović – Balingen/Njemačka
  • Miloš Vujović – Pecs/Mađarska
  • Milan Popović – Lovćen
  • Fahrudin Melić – PSG/Francuska
  • Mirko Radović – Valens/Francuska
  • Nemanja Grbović – Cegled/Mađarska
  • Branko Kankaraš – Mersin/Turska
  • Vasko Ševaljević – Hanover/Njemačka
  • Vuko Borozan – Lubek/Njemačka
  • Bogdan Petričević – Valens/Francuska
  • Mirko Milašević – Biler/Francuska
  • Božo Anđelić – Malme/Švedska
  • Miloš Božović – Gorenje/Slovenija
  • Vladan Lipovina – Veclar/Njemačka
  • Stefan Čavor – Curgi/Mađarska

 

Reprezentacija će se okupiti 27.04.2015. godine u prostorijama RSCG u 12 časova.

 

Utakmice sa Izraelom su na programu 30.04.2015. godine u Tel Avivu/Izrael i 03.05.2015. godine u Baru.

Opširnije