May 22, 2018
You can use WP menu builder to build menus

ŽENSKA JUNIORSKA REPREZENTACIJA – SPISAK

мар 14, 2018 0

Trener ženske juniorske reprezentacije Tatjana Jeraminok je objavila spisak igračica koje će okupiti na mini pripremama u Podgorici, nakon čega će objaviti spisak za pripreme u Budvi koje će se održati od 18-22.03.2018. godine

Tea Marinović – Budućnost

Anastasija Babović – Budućnost

Anastasija Čogurić – Devetka

Ana Šaranović – Levalea 2010

Tatjana Brnović – Budućnost

Tamara Jovićević – Levalea 2010

Aneta Adžić – Budućnost

Branka Konatar – Budućnost

Milica Čarapić – Devetka

Nataša Ćorović – Levalea 2010

Elena Tomić – Levalea 2010

Anđela Nišavić – Budućnost

Nikolina Knežević – Budućnost

Ivana Novaković – Budućnost

Milica Raičević – Budućnost

Marija Božović – Budućnost

Marija Radović – Budućnost

Milica Globarević – Budućnost

Enisa Đoković – Budućnost

Sara Međedović – Levalea 2010

Ivana Godeč – Budućnost

Nikolina Vukčević – Budućnost

Nada Ćorović – Levalea 2010

Reprezentacija se okuplja 16.03.2018. godine u 10 časova u Univerzitetskoj sportskoj dvorani

 

Opširnije

SAVLADAN PORTUGAL, JUNIORKE MEDJU 8 NA EP

авг 1, 2017 0

U poslednjoj utakmici preliminarne runda na ženskom juniorskom prvenstvu u Slovenije, juniorke su savladale Portugal reultatom 21:16 (8:6) i tako se plasirale u glavnu rundu na EP, u kojoj će joj protivnici biti Francuska i Njemačka.

Golove za Crnu Goru su postigle Brnović 7, Čarapić, Jovićević i Nišavić po 3, Adžić i Konatar 2, dok je 1 gol postigla Novaković.

Kod Portugala najefikasnija je bila Oliveira sa 7 golova

Opširnije

JUNIORKE NA EVROPSKOM PRVENSTVU

мар 19, 2017 0

Ženska juniorska reprezentacija savladala je Slovačku rezultatom 21:17 (10:10)

Golove za Crnu Goru su postigle: Konatar 6, Jovićević i Djoković po 4, Čarapić Milica i Šaranović po 2, dok su po 1 gol postigle Nišavić, Šćepanović i golmanka Babović

Kod Slovačke, najefikasnija je bila Trunkova sa 5 golova.

Opširnije

ŽENSKA JUNIORSKA REPREZENTACIJA – SPISAK

мар 13, 2017 0

Trener ženske juniorske reprezentacije Tatjana Jeraminok objavila je spisak igračica koje će putovati u Mihalovce/Slovačka na kvalifikacioni turnir za odlazak na Evropsko prvenstvo

 

Tea Marinović – Danilovgrad

Darija Zečević – Danilovgrad

Ana Šaranović – Danilovgrad

Anastasija Babović – Budućnost

Tatjana Brnović – Danilovgrad

Tamara Jovićević – Danilovgrad

Enisa Đoković – Danilovgrad

Aneta Adžić – Danilovgrad

Branka Konatar – Danilovgrad

Milica Čarapić – Danilovgrad

Jelena Šćepanović – Danilovgrad

Nataša Ćorović – Levalea 2010

Elena Tomić – Levalea 2010

Anđela Nišavić – Danilovgrad

Lejla Bošnjak – Danilovgrad

Nikolina Knežević – Budućnost

 

RASPORED UTAKMICA:

 

17.03.2017.   Crna Gora – Belgija                         15:30

18.03.2017.   Crna Gora – Francuska                   15:30

19.03.2017.   Crna Gora – Slovačka                      18:00

 

Plasman na Evropsko prvenstvo izboriće dvija najbolje ekipe iz grupe.

Opširnije

ŽENSKA JUNIORSKA REPREZENTACIJA – SPISAK

дец 15, 2016 0

Spisak igračica ženske juniorske reprezentacije za prijateljske utakmice u Sloveniji/Celje

  • Tea Marinović – Danilovgrad
  • Darija Zečević – Danilovgrad
  • Anastasija Babović – Budućnost II
  • Ana Šaranović – Danilovgrad
  • Ivana Čarapić – Danilovgrad
  • Marija Terzić – Danilovgrad
  • Tatjana Brnović – Danilovgrad
  • Tamara Jovićević – Danilovgrad
  • Enisa Đoković – Danilovgrad
  • Aneta Adžić – Danilovgrad
  • Branka Konatar – Danilovgrad
  • Milica Čarapić – Danilovgrad
  • Jelena Šćepanović – Danilovgrad
  • Nataša Ćorović – Levalea 2010
  • Jelena Tomić – Levalea 2010
  • Anastasija Čogurić – Danilovgrad
  • Nina Knežević – Budućnost II
  • Ivana Godeč – Budućnost II
  • Anđela Nišavić – Budvanska rivijera

Reprezetacija će odrati zajednički trening 17.02.2016. godine, u Policijskoj akademiji u Danilovgradu od 10-12 časova, a odlazak za Sloveniju je predviđen 18.12.2016. godine

Opširnije

DELEGIRANJE – PRIJATELJSKE UTAKMICE

нов 23, 2016 0

Petak:

17.00h Crna Gora-Slovenija(kadetkinje)

PETAR KRUSCIC – IVAN CURCIC
19.00h Crna Gora-Slovenija (juniorke)

MARKO VUJISIC – STEFAN IVANOVIC

Subota:

16.00h Crna Gora-Slovenija(kadetkinje)

PETAR KRUSCIC – IVAN CURCIC
18.00h Crna Gora-Slovenija (juniorke)

IVAN DROBNJAK – NEMANJA ROVCANIN

Sve utakmice ce se odigrati u Verde komleksu u Donjoj Gorici.

Opširnije

JUNIORKE U GRUPI A NA SP U RUSIJI

апр 30, 2016 0

Nakon žrijeba za Olimpijske igre, u Rio de Žaneiru obavljen je i žrijeb za juniorke (igračice rođene 1996. godine i mlađe) za Svjetsko prvenstvo, koje se igra od 03-15.07.2016. godine u Rusiji.

Grupa A: Danska, Mađarska, CRNA GORA, Angola, Norveška, Uzbekistan

Grupa B: Južna Koreja, Hrvatska, Francuska, Brazil, Tunis, Austrija

Grupa C: Rumunija, Njemačka, Španija, Kazahstan, Argentina, Egipat

Grupa D: Rusija, Švedska, Japan, Holandija, Kina, Čile

Opširnije

JUNIORKE NA SVJETSKOM PRVENSTVU

мар 20, 2016 0

Crnogorske juniorke su danas u Bijelom Polju izborile plasman na Svjetsko prvenstvo, koje će se igrati u julu mjesecu u Rusiji.

 

U poslednjoj utakmici grupe 7, Crna Gora je savladala Ukrajinu rezultatom 24:20 (14:8)

 

Golove za Crnu Goru su postigle: Bošnjak 6, Brnović 5, Jovićević 4, Novaković 3, Đoković 2, a Konatar, Čarapić Milica, Čarapić Ivana,  Čavlović i Šćepanović su po 1 put bile precizne

Opširnije