March 26, 2017
You can use WP menu builder to build menus

PORAZ OD DOMAĆINA

Jul 9, 2015 0

Crnogorske rukometašice poražene su u III kolu Univerzijade od domaćina Južne Koreje rezultatom 26:39 (11:19)

Golove za Crnu Goru postigle su: Jauković 6, Grbić i Ramusović po 4, Ujkić 3, Bulatović, Premović i Čavlović po 2, a Pavićević, Arsenijević i Muratović po 1.

Kod Južne Koreje najefikasnija je bila Kim On sa 7 golova

Crna Gora sutra igra sa Srbijom od 7 časova.

REZULTATI

Crna Gora – Južna Koreja 26:39 (11:19)

Rumunija – Japan 32:32 (18:14)

Srbija – Ukrajina 29:21 (14:8)

Opširnije

NERIJEŠENO SA RUMUNIJOM

Jul 7, 2015 0

U drugoj utakmici na Univerzijadi u Južnoj Koreji, Crna Gora je remizirala sa selekcijom Rumunije 25:25 (13:14)

Golove za Crnu Goru postigle su Jauković 6, Premović 4, Pejović, Prelević i Ujkić po 3, Čavlović, Ramusović i Vujović po 2.

Perović je imala 9 odbrana

Kod Rumunske selekcije najefikasnija je bila Zamfiresku sa 10 golova.

Crna Gora u III kolu igra protiv Južne Koreje 9, jula u 7 časova.

 

REZULTATI II KOLO:

Crna Gora – Rumunija  25:25 (13:14)

Srbija – Južna Koreja 25:30 (12:15)

Ukrajina – Japan 31:23 (13:10)

 

Opširnije

POBJEDA NA STARTU UNIVERZIJADE

Jul 6, 2015 0

Univerzitetska selekcija koju vodi Maja Savić, savladala je Japan rezultatom 28:27 (15:15) u prvoj utakmici rukometnog turnira u Južnoj Koreji.

Golove za Crnu Goru su postigle: Jauković 16, Senić 4, Bulatović i Čavlović po 2, Arsenijević, Pavićević i Muratović po 1.

Ljubica Nenezić je imala 15 odbrana

Kod Japana najefikasnija je bila Tada sa 7 golova

 

REZULTATI:

Crna Gora – Japan   28:27 (15:15)

Srbija – Rumunija   27:25 (12:12)

Južna Koreja – Ukrajina 39:28 (19:12)

Opširnije

SPISAK – ŽENSKA UNIVERZITETSKA REPREZENTACIJA

Jun 1, 2015 0

Selektor ženske univerzitetske reprezentacije Maja Savić, objavila je spisak igračica koje će se okupiti na pripremama za Univerzijadu, koja se igra u Južnoj Koreji od 04-15.07.2015. godine

GOLMANI

Ljubica Nenezić – Danilovgrad

Katarina Perović – Levalea 2010

Darija Zečević – Budućnost

KRILA

Itana Grbić – Vardar / MKD

Ivona Pavićević – Danilovgrad

Slađana Prelević – Danilovgrad

Dijana Ujkić – Danilovgrad

Nina Bulatović – Danilovgrad

Ivana Pejović – Danilovgrad

PIVOTI

Itana Čavlović – Danilovgrad

Vasilisa Senić – Danilovgrad

Ema Ramusović – Budućnost

BEKOVI

Đurđina Jauković – Danilovgrad

Anđela Okiljević – Levalea 2010

Esma Muratović – Danilovgrad

Katarina Arsenijević – Danilovgrad

Nada Pejović – Levalea 2010

Milena Vujović – bez kluba

Sanja Premović – Lubin / POL

Tamara Jovićević – Budućnost

Okupljanje je zakazano za 05.06.2015. godine u 19 časova ispred SRC Venom u Podgorici.

Opširnije

ŽRIJEB JUNIORKI ZA EVROPSKO PRVENSTVO

May 5, 2015 0

Danas je u Valensiji/Španija održan žrijeb grupa za Evropsko prvenstvo juniorki (igračice rođene 1996. godine i mlađe) koje će se održati u Valensiji od 22.07-03.08.2015. godine.

GRUPA A: CRNA GORA, Srbija, Hrvatska, Danska

GRUPA B: Litvanija, Makedonija, Rusija, Njemačka

GRUPA C: Francuska, Rumunija, Švedska, Mađarska

GRUPA D: Bjelorusija, Norveška, Portugal, Španija

Opširnije

SA DRUGOG MJESTA NA EVROPSKO PRVENSTVO

Apr 19, 2015 0

Crnogorske juniorke su porazom završile kvalifikacije, jer su u poslednjoj utakmici turnira poražene od domaćina Makedonije rezultatom 17:18 (8:9)

 

Golove za Crnu goru su postigle Jauković 7, Agović 5, Bulatović 3, Grbić i Ramusović po 1.

Kod Makedonije najefikasnija je bila Ristovska sa 6 golova.

U prvoj utakmici današnjeg programa Holandija je savladala Island rezultatom 25:24

Na Evropsko prvenstvo u Valensiji, pored domaćina  Španije, plasman su izborile i sljedeće selekcije: CRNA GORA, Bjelorusija, Hrvatska, Danska, Francuska, Njemačka, Mađarska, Litvanija, Makedonija, Norveška, Portugal, Rumunija, Rusija, Srbija i Švedska.

Opširnije

JUNIORKE NA EVROPSKOM PRVENSTVU

Apr 19, 2015 0

Juniorke su u današnjoj utakmici u Skoplju savladale Island rezultatom 23:17 (13:10) i tako izborile plasman na Evropsko prvenstvo koje se igra u Valensiji/Španija od 23.07-02.08.2015. godine.

 

Jauković je postigla 8 golova, Agović i Bulatović po 5, Grbić 3, a Ujkić i Pavićević po 1.

Kod Islanda najefikasnija je bila Gudjonsdotir sa 5 golova.

Makedonija je pobijedila Holandiju 26:19 i takođe izborila plasman na EP

Crnogorske juniorke u neđelju igraju sa Makedonijom od 18:30 časova za prvo mjesto u grupi.

Opširnije

POBJEDA NA STARTU KVALIFIKACIJA

Apr 18, 2015 0

Ženska juniorska reprezentacija Crne Gore u prvom meču na kvalifikacionom turniru za odlazak na EP savladala je Holandiju rezultatom 30:25 (16:11)

 

Najefikasnija u selekciji Crne Gore je bila Jauković sa 14 golova, Agović je postigla 6, Grbić 5, Ramusović 3, a Bulatović i Ujkić po 1, Nenezić je imala 9 odbrana

Kod Holandije Amega je postigla 5 golova.

U drugoj utakmici Makedonija je savladala Island 24:22

Crna Gora u subotu igra sa Islandom u 16 časova

Opširnije

SPISAK – ŽENSKA JUNIORSKA REPREZENTACIJA

Apr 11, 2015 0

Trener ženske kadetske reprezentacije Maja Savić, objavila je spisak igračica koje će se okupiti na pripremama i učetvovati na kvalifikacioinom turniru za odlazak na Evropsko prvenstvo koji se igra u Skoplju/Makedonija od 17-19.04.2015. godine

 

GOLMANI

Ljubica Nenezić – Danilovgrad

Darija Zečević – Budućnost

Sanja Tufegdžić – Levalea 2010

PIVOTI

Vasilisa Senić – Danilovgrad

Ema Ramusović – Budućnost

Itana Čavlović – Danilovgrad

KRILA

Ivona Pavićević – Danilovgrad

Nina Bulatović – Danilovgrad

Dijana Ujkić – Danilovgrad

Slađana Prelević – Danilovgrad

Itana Grbić – Vardar SCBT / MKD

Ivana Pejović – Danilovgrad

BEKOVI

Anđela Okiljević – Levalea 2010

Đurđina Jauković – Danilovgrad

Vanesa Agović – Danilovgrad

Katarina Arsenijević – Danilovgrad

Esma Muratović – Danilovgrad

Tamara Jovićević – Budućnost

Tatjana Brnović – Budućnost

Ivana Novaković – Budućnost

 

Reprezentacija će se okupiti u ponedjeljak 13.04.2015. godine ispred SRC Venom u 19:15

 

RASPORED UTAKMICA NA KVALIFIKACIONOM TURNIRU

 

17.04.2015.   16:00              CRNA GORA – Holandija

18.04.2015.   16:00              CRNA GORA – Island

19.04.2015.   18:30              CRNA GORA – Makedonija

 

Opširnije

Mini pripreme – ženska juniorska reprezentacija

Mar 4, 2015 0

Trener ženske juniorske reprezentacije Maja Savić objavila je spisak igračica koje će se okupiti tokom EHF nedjelje od 15-22.03.2015. godine i trenirati u Podgorici.

 

GOLMANI

Ljubica Nenezić – Danilovgrad

Sanja Tufegdžić – Levalea 2010

KRILA

Itana Grbić – Vardar/MKD

Ivona Pavićević – Danilovgrad

Slađana Prelević – Danilovgrad

Dijana Ujkić – Danilovgrad

Nina Bulatović – Danilovgrad

Ivana Pejović – Danilovgrad

PIVOTI

Itana Čavlović – Danilovgrad

Vasilisa Senić – Danilovgrad

Ema Ramusović – Budućnost

BEKOVI

Đurđina Jauković – Danilovgrad

Anđela Okiljević – Levalea 2010

Vanesa Agović – Danilovgrad

Esma Muratović – Danilovgrad

Katarina Arsenijević – Danilovgrad

 

Reprezentacija će se okupiti 15.03.2015. godine u 19 časova u SRC Venom.

Opširnije