February 22, 2018
You can use WP menu builder to build menus

MEDITERANSKI ŠAMPIONAT – MAROKO 2018

феб 8, 2018 0

Trener muške kadetske reprezentacije Dragan Gvozdenović objavio je spisak igrača koji će učestvovati na Mediteranskom šamiponatu u Marakešu/Maroko od 11-18.02.2018. godine

Haris Suljević – Mojkovac 2005

Filip Borozan – Lovćen

Aleksandar Bakić – Komovi

Dragan Jelušić – Nikšić 2014

Bogdan Đurović – Lovćen

Blagoje Tomanović – Nikšić 2014

Petar Eraković – Nikšić 2014

Miloš Dević – Mornar 7

Đorđije Folić – Ivangrad

Luka Došljak – Ivangrad

Vlado Radić – Mornar 7

Aleksa Knežević – Rudar

Danilo Dragojević – Mornar 7

Miodrag Ćorsović – Rudar

David Ljuši – Mornar 7

Nemanja Đurašković – Ivangrad

Reprezentacija će se okupiti u petak, 08.02.2018. godine, u Hotelu Keto u 12 časova.

Opširnije

MEDITERANSKI ŠAMPIONAT – MAROKO – MUŠKA KADETSKA REPREZENTACIJA

феб 1, 2018 0

Trener muške kadetske reprezentacije Dragan Gvozdenović objavio je spisak igrača koji će se okupiti 02.02.2018. godine u sklopu priprema za Mediteranski šampionat koji se igra u Maroku od 11-18.02.2018. godine.

Haris Suljević – Mojkovac 2005

Filip Borozan – Lovćen

Aleksandar Bakić – Komovi

Dragan Jelušić – Nikšić 2014

Bogdan Đurović – Lovćen

Blagoje Tomanović – Nikšić 2014

Arsenije Dragašević – Rudar

Petar Eraković – Nikšić 2014

Miloš Dević – Mornar 7

Đorđije Folić – Ivangrad

Radoica Čepić – Rudar

Luka Došljak – Ivangrad

Vlado Radić – Mornar 7

Aleksa Knežević – Rudar

Danilo Dragojević – Mornar 7

Miodrag Ćorsović – Rudar

Dabid Ljuši – Mornar 7

Nemanja Đurašković – Ivangrad

Reprezentacija će se okupiti u Podgorici 02.02.2018. godine u prostorijama RSCG u 12 časova

Opširnije

SPISAK IGRAČICA – MEDITERANSKI ŠAMPIONAT TUNIS

мар 24, 2017 0

Trener ženske kadetske reprezentacije Milanka Čelebioć objavila je spisak igračica koje će nastupiti na Mediteranskom prvenstvu u Tunisu od 26.03-02.04.2017. godine.

 

Anastasija Babović – Budućnost

Mina Mandić – Levalea 2010

Marija Radović – Budućnost

Tina Hetemi – Budućnost

Milica Globarević – Budućnost

Sara Međedović – Levalea 2010

Ivana Godeč – Budućnost

Milica Stamatović – Budućnost

Milica Raičević – Budućnost

Nikolina Grgurević – Budućnost

Andrijana Popović – Levalea 2010

Marija Božović – Budućnost

Ksenija Džaferović – Budućnost

Nikolina Knežević – Budućnost

Vanja Mujović – Budućnost

Nada Ćorović – Levalea 2010

 

Sa reprezentacijom će još putovati i sudijski par Nemanja Rovčanin/Ivan Drobnjak i delegat Nikola Rakonjac.

 

RASPORED UTAKMICA:

 

27.03.2017.

09:30              Crna Gora – Gvineja

15:30              Crna Gora – Alžir

28.03.2017.

09:30              Crna Gora – Rumunija

16:30              Crna Gora – Francuska

30.03.2017.

08:00              Crna Gora – Italija

15:00              Crna Gora – Turska

31.03.2017.

08:00              Crna Gora – Egipat

17:00              Crna Gora – Tunis

01.04.2017.

Utakmice za plasman

Opširnije