February 24, 2018
You can use WP menu builder to build menus

SENIORKE SA +9 NA ISLAND

јун 8, 2015 0

 

 

 

Rukometašice Crne Gore u prvom meču baraža za Svjetsko prvenstvo savladale su selekciju Islanda u Podgorici 28:19 (12:12)

Najbolje su bile Katarina Bulatović i Milena Knežević sa po 9 golova, Petrović 4, Jauković 3, Mehmedović 2.. Hasanić je imala 16 odbrana.

Crna Gora je, nakon startnog vođstva, u petom minutu povela 3:1. Uslijedila je serija od pet uzastopnih pogodaka Islanda za vođstvo od 6:3, koje je u 15. minutu uvećao na šest golova (10:4). Razlika je u 22. iznosila pet golova (11:6), dok je u 25. minutu rezultat bio 12:8.

U selekciji Islanda najbolja je bila Ramun Pekarskite sa pet golova.

Revanš meč na programu je 14. juna u Rejkjaviku.

 

Opširnije

POBJEDA I U DRUGOM MEČU

јун 5, 2015 0

U drugom kontrolnom meču, reprezentacija Crne Gore savladala je selekciju Saudijske Arabije rezultatom 24:18 (12:8)

Crna Gora: Mijatović, Mijušković, Mihaljević, M.Vujović 2, Popović 1, Radović, Lasica 4, Božović , Milašević 3, Anđelić 3, Čavor 6, B.Vujović, Grbović 5, Kankaraš, Leković, Vujačić.
Saudijska Arabija: Aln.Muhamed, Als. Muhamed 2, Abdulah 1, Ahmad 3, Alsalem, Fahad 1, Munir 2, Hisham 4, Abdulkarem 1, Husain 5, Abas 2, Rami, Husain

Opširnije

CRNA GORA BOLJA OD SAUDIJSKE ARABIJE

јун 3, 2015 0

Muška seniorska reprezentacija je večeras u prvoj prijateljskoj utakmici u Baru savladala selekciju  Saudijske Arabije rezultatom 33:21 (17:14)

 

Crna Gora: Mijatović, Mijušković, Mihaljević, M.Vujović 7, Popović 1, Radović 2, Lasica 1, Božović 2, Milašević 2, Anđelić 1, Čavor 4, B.Vujović 1, Grbović 5, Kankaraš 4, Leković 2, Vujačić 1.
Saudijska Arabija: Aln.Muhamed, Als. Muhamed 2, Abdulah 1, Ahmad 3, Alsalem, Fahad 1, Munir 2, Hisham 4, Abdulkarem 1, Husain 5, Abas 2, Rami, Husain.

Opširnije

RUSIJA SAVLADANA U PODGORICI

јун 1, 2015 0

U kontrolnom meču u Podgorici, rukometašice Crne Gore savladale su selekciju Rusije rezultatom 27:23 (15:8)

 

CRNA GORA – RUSIJA 27:23 (15:8)

Sudije: Mitrović Novica i Vešović Miljan.

Isključenja: Crna Gora 4, Rusija 4 minuta.

Crna Gora: Rajčić (11 odbrana), Hasanić, Nenezić, Petrović 2, Pavićević, Ujkić, O. Vukčević, Despotović, Ramusović, Premović, Klikovac, S. Vukčević 1, Jauković 4, Lazović 1, Bulatović 10, Mehmedović 2, Knežević 7.

Rusija: Sedojkina (1 odbrana), Jerohina (8 odbrana), Kuznjecova, Gorškova, Kočetova 6, Dmitrijeva 5, Akopjan 4, Gončarova, Vjahireva 1, Garanjina 1, Uskova 2, Koroljeva, Makejeva 1, Marenjikova 1, Šimkute, Bliznova 2.

 

Opširnije

SPISAK – ŽENSKA UNIVERZITETSKA REPREZENTACIJA

јун 1, 2015 0

Selektor ženske univerzitetske reprezentacije Maja Savić, objavila je spisak igračica koje će se okupiti na pripremama za Univerzijadu, koja se igra u Južnoj Koreji od 04-15.07.2015. godine

GOLMANI

Ljubica Nenezić – Danilovgrad

Katarina Perović – Levalea 2010

Darija Zečević – Budućnost

KRILA

Itana Grbić – Vardar / MKD

Ivona Pavićević – Danilovgrad

Slađana Prelević – Danilovgrad

Dijana Ujkić – Danilovgrad

Nina Bulatović – Danilovgrad

Ivana Pejović – Danilovgrad

PIVOTI

Itana Čavlović – Danilovgrad

Vasilisa Senić – Danilovgrad

Ema Ramusović – Budućnost

BEKOVI

Đurđina Jauković – Danilovgrad

Anđela Okiljević – Levalea 2010

Esma Muratović – Danilovgrad

Katarina Arsenijević – Danilovgrad

Nada Pejović – Levalea 2010

Milena Vujović – bez kluba

Sanja Premović – Lubin / POL

Tamara Jovićević – Budućnost

Okupljanje je zakazano za 05.06.2015. godine u 19 časova ispred SRC Venom u Podgorici.

Opširnije

SPISAK – ŽENSKA SENIORSKA REPREZENTACIJA ZA BARAŽ

мај 25, 2015 0

Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić objavio je skraćeni spisak igračica na koje računa u baraž mečevima sa Islandom

 

GOLMANI

Marina Rajčić – Budućnost

Alma Hasanić – Larvik/NOR

Ljubica Nenezić – Danilovgrad

LIJEVA KRILA

Majda Mehmedović – Budućnost

Biljana Pavićević – Budućnost

Olivera Vukčević – Mec/FRA

DESNA KRILA

Radmila Petrović – Budućnost

Dijana Ujkić – Danilovgrad

LIJEVI BEKOVI

Milena Knežević – Budućnost

Đurđina Jauković – Danilovgrad

SREDNJI BEKOVI

Anđela Bulatović – Rostov/RUS

Jelena Despotović – Budućnost

DESNI BEKOVI

Katarina Bulatović – Budućnost

Andrea Klikovac – Vardar/MKD

Sanja Premović – Lubin/POL

PIVOTI

Suzana Lazović – Budućnost

Ema Ramusović – Budućnost

Sara Vukčević – Erd/HUN

 

Reprezentacija će se okupiti 27.05.2015. godine u SC Morača u 17 časova, kada će odraditi i prvi trening.

 

Utakmice sa Islandom su na programu 07.06.2015. godine u Podgorici i 14.06.2015. u Rejkjaviku/ISL

Opširnije

Spisak – muška seniorska reprezentacija

мај 18, 2015 0

Selektor muške seniorske reprezentacije Ljubomir Obradović objavio je spisak igrača na koje računa u kvalifikacionim utakmicama sa Srbijom i Islandom.

 

Rade Mijatović – Curgi/HUN

Mile Mijušković – Kangas/ESP

Radivoje Ristanović – Balingen/GER

Miloš Vujović – Pecs/HUN

Milan Popović – Lovćen

Fahrudin Melić – PSG/FRA

Mirko Radović – Valens/FRA

Marko Lasica – Anagenis/GRE

Vasko Ševaljević – Hanover/GER

Vuko Borozan – Libek/GER

Bogdan Petričević – Miluz/FRA

Mirko Milašević – Biler/FRA

Božo Anđelić – Malme/SWE

Miloš Božović – Gorenje/SLO

Vladan Lipovina – Veclar/GER

Stefan Čavor – Curgi/HUN

Branko Vujović – Kilce/POL

Nemanja Grbović – Cegled/HUN

Branko Kankaraš – Mersin/TUR

Vuk Lazović – Vojvodina/SRB

Okupljanje reprezentacije je 01.06.2015. godine u prostorijama RSCG u 12 časova.

 

Utakmica sa Srbijom je na programu 10.06.2015. godine u Baru, a sa Islandom 14.06.2015. u Rejkjaviku.

 

Opširnije

ŠIRI SPISAK – ŽENSKA SENIORSKA REPREZENTACIJA

мај 16, 2015 0

Selektor ženske seniorske reprezentacije Dragan Adžić, objavio je širi spisak od 28 igračica za baraž utakmice sa Islandom

 

Barjaktarovic Sonja – Rostov/RUS

Rajcic Marina – Budućnost

Hasanic Alma – Larvik/NOR

Nenezić Ljubica – Danilovgrad

Mehmedovic Majda – Budućnost

Pavicevic Biljana – Budućnost

Vukcevic Olivera – Mec/FRA

Pavicevic Ivona – Danilovgrad

Knezevic Milena – Budućnost

Jovanovic Marija – Isi Pariz/FRA

Jaukovic Djurdjina – Danilovgrad

Bulatovic Andjela – Rostov/RUS

Despotovic Jelena – Budućnost

Bulatovic Katarina – Budućnost

Premovic Sanja – Lubin/POL

Klikovac Andrea – Vardar/MKD

Petrovic Radmila – Budućnost

Radicevic Jovanka – Vardar/MKD

Bulatovic Nina – Daniilovgrad

Ujkic Dijana – Danilovgrad

Lazovic Suzana – Budućnost

Vukcevic Sara – Erd/HUN

Ramusovic Ema – Budućnost

Klikovac Bobana – Debrecen/HUN

Kaludjerovic Marija – Levalea 2010

Cavlovic Itana – Danilovgrad

Bozovic Ivana – Lokomotiva/CRO

Pejovic Nada – Levalea 2010

 

Opširnije