September 22, 2017
You can use WP menu builder to build menus

SPISAK – KAMP IVANOVA KORITA 2016 – MUŠKARCI

Jun 17, 2016 0

GOLMANI

Nikola Matović – Lovćen

Jagoš Braunović – Vardar / MKD

Marko Jović – Bar

Zarija Lutovac – Berane 2003

LIJEVA KRILA

Dražen Mandić – Nikšić 2014

Filip Racković – Danilovgrad

Vladan Delić – Mojkovac

LIJEVI BEKOVI

Petar Abramović – Lovćen

Aleksa Medojević – Jedinstvo

Aleksa Radičević – Ivangrad

Jovan Marojević – Bar

Nikola Abramović – Mornar 7

Novak Bajčeta – Budvanska rivijera

Marko Radoman – Budvanska rivijera

SREDNJI BEKOVI

Vasilije Kaluđerović – Lovćen

Milan Gazdić – Rudar

Aleksandar Došljak – Berane 2003

Nikola Nikezić – Mornar 7

Miloš Živković – Bar

DESNI BEKOVI

Branko Vujović – Kielce / POL

Balša Žurić – Loznica / SRB

Radoje Đikanović – Nikšić 2014

Marko Nedović – Jedinstvo

DESNA KRILA

Aleksa Perišić – Lovćen

Balša Čejović – Mornar 7

Filip Marsenić – Ivangrad

Petar Vojvodić – Bar

PIVOTMENI

Miladin Ćetković – Nikšić 2014

Jovan Popović – Nikšić 2014

Boban Ašanin – Mornar 7

Nikola Đačić – Rudar

REZERVE

Nikola Dajković – Bar

Balša Račić – Komovi

Nikola Gogić – Nikšić 2014

Đorđije Adžić – Nikšić 2014

Igor Andrović – Ulcinj

Vladimir Plamenac – Mornar 7

 

Sa igračima će raditi treneri: Ljubomir Obradović, Željko Rmandić, Božidar Mušikić i Milorad Despotović

Opširnije

MUŠKA PIONIRSKA REPREZENTACIJA – TURNIR RUKOMET U SRCU

Apr 20, 2016 0

Muška pionirska reprezentacija (2000) učestvovaće sa dvije selekcije na Međunarodnom turniru “Rukomet u srcu” u Zavidovićima od 22-24.04.2016. godine

GOLMANI

Miljan Vujović – Partizan

Nemanja Baltić – Trebjesa

Filip Milović – Rudar

Darko Ralević – Ivangrad

LIJEVA KRILA

Aleksandar Bakić – Komovi

Aleksandar Mrvaljević – Cepelin

Nemanja Vojinović – Rudar

Stefan Ražnatović – Mornar 7

Dušan Vukićević – Berane 2003

DESNA KRILA

Vasilije Matijašević – Trebjesa

Velid Kovačević – Jedinstvo

Vuk Delibašić – Čelik

Srđan Drobnjak – Rudar

PIVOTI

Miodrag Ćorsović – Rudar

Siniša Božović – Trebjesa

Milo Šofranac – Cepelin

David Ljusi – Bar

DESNI BEKOVI

Aleksa Knežević – Rudar

Vlado Radić – Mornar 7

Ivan Bulajić – Trebjesa

Tomo Laličić – Lovćen

LIJEVI BEKOVI

Nemanja Đurašković – Ivangrad

Radovan Stanojević – Lovćen

Nikola Jelić – Cepelin

Emir Đulović – Rudar

Davor Vujović – Cepelin

SREDNJI BEKOVI

Đorđe Folić – Ivangrad

Balša Đurković – Trebjesa

Danijel Vukas – Rudar

Pero Pravilović – Lovćen

David Kovačević – Rudar

Miloš Dević – Mornar 7

Sa reprezentacijama će ići selektor Ljubomir Obradović i treneri Miloš Perović, Igor Mašković i Dragan Gvozdenović.

Opširnije

SASTANAK KLUBOVA UČESNIKA PIONIRSKE LIGE

Oct 16, 2015 0

U ponedjeljak 19.10.2015. godine u prostorijama Rukometnog saveza Crne Gore održaće se sastanak predstavnika klubova koji su se prijavili za učešće u pionirskim ligama u Takmičarskoj sezoni 2015/16

  • Ženski klubovi u 11 časova
  • Muški klubovi u 13 časova
Opširnije

SPISAK – MUŠKA PIONIRSKA REPREZENTACIJA

Aug 14, 2015 0

Treneri muške pionirske reprezentacije Božidar Mušikić i Zoran Abramović objavili su spisak igrača koji će se okupiti na mini pripremama na Ivanovim koritima od 22-31.08.2015. godine.

 

Darko Ralević – Ivangrad

Aleksandar Pejović – Rudar

Miljan Vujović – Lovćen

Aleksandar Mrvaljević – Cepelin

Nemanja Vojinović – Rudar

Aleksandar Bakić – Komovi

Tomo Laličić – L0vćen

Lazar Dubljević – Nikšić 2014

Nemanja Đurašković – Ivangrad

Balša Đurković – Trebjesa

Petar Nikolić – Čelik

Petar Eraković – Nikšić 2014

Đorđije Folić – Ivangrad

David Kovačević – Rudar

Radovan Stanojević – Lovćen

Nikola Zarubica – Nikšić 2014

Milo Šofranac – Cepelin

Miomir Ćalasan – Trebjesa

Petar Božović – Budvanska rivijera

Boris Šćepanović – Nikšić 2014

Luka Došljak – Ivangrad

Aleksa Knežević – Rudar

Vlado Rodić – Mornar 7

Slavko Sošić – Mojkovac

REZERVE

Marko Stanišić – Nikšić 2014

Bert Berišaj – Akademija Đukanović

Matija Janičić – Sutjeska

Lazar Šabović – Sutjeska

Balša Dragović – Akademija Đukanović

Nikola Jelić – Jedinstvo

Miloš Dević – Mornar 7

Davor Vujović – Lovćen

Luka Vukićević – Perper handball

Ivan Perović – Nikšić 2014

Ilija Vujačić – Sutjeska

Miodrag Ćorsović – Rudar

Luka Vujović – Lovćen

Radovan Radović – Čelik

Okupljanje je na Ivanovim koritima od 22.08.2015. godine do 12 časova. Igrači su dužni ponijeti sa sobom opremu za treninge, loptu i zdravstvenu knjižicu

KONTAKT:

Božidar Mušikić / 068-148-008

Zoran Abramović / 069-044-058

Opširnije