November 22, 2017
You can use WP menu builder to build menus

OBAVJEŠTENJE-PIONIRSKE LIGE 2017/2018

окт 6, 2017 0

Obavještavaju se klubovi da se do srijede 11.10.2017. do 12.00h prijave za takmičenje u pionirskoj ligi za takmičarsku sezonu 2017/2018.

Prijava se vrši putem mail-a na [email protected]

Pionirska liga će se igrati u sledećim kategorijama :

Dječaci rodjeni 2002. godište i mladji i

Djevojčice rodjene 2004. godište i mladje.

Žrijeb takmičarskih brojeva će  se obaviti u prostorijama RSCG u četvrtak 12.11.2017. u 12.00h

Opširnije

SPISAK – KAMP IVANOVA KORITA 2016 – ŽENE

јун 17, 2016 0

Minea Glendža – Budućnost

Nina Vuksanović – Budućnost

Andrea Škerović – Podgorica 2013

Maša Kuzmanović – Budućnost

Ivana Vujadinović – Budućnost

Lana Pavićević – Budućnost

Ivana Adžić – Levalea 2010

Katarina Šutović – Levalea 2010

Lenka Vesković – Levalea 2010

Milica Bušković – Devetka

Nađa Micevski – Zeta

Jovana Kalezić – Budućnost

Nikolina Marković – Budućnost

Jovana Jovanović – Budućnost

Tamara Radonjić – Budućnost

Hristina Rešetar – Budućnost

Andrea Brajović – Budućnost

Ksenija Đurović – Budućnost

Mia Ražnatović – Budućnost

Itana Brković – Budućnost

Maša Mitrović – Budućnost

Ines Piranić – Budućnost

Nađa Živković – Budućnost

Jelena Vukčević – Budućnost

Tijana Roćen – Prvi As

Irena Tomić – Trebjesa

Valerija Čavnić – Zeta

Kristina Arsenijević – Berane 2003

Sara Burić – Trebjesa

Katarina Korać – Budućnost

Ksenija Filipović – Maestral

Dina Pepić – Prvi As

REZERVE

Tijana Laketić – Devetka

Anđela Milošević – Budućnost

Anja Božović – Trebjesa

Mina Latković – Perper handball

Mirjana Luković – Bar

Nada Rakočević – Budućnost

Nikoleta Radmanović – Podgorica 2013

Opširnije

Poziv klubovima

јун 1, 2016 0

ŽENSKA RUKOMETNA REPREZENTACIJA  –MLADJE  PIONIRKE(2004/2005)

 Obavještavaju se svi  ženski rukometni klubovi koji u svojim selekcijama imaju  mlađe pionirke ( djevojčice rođene 2004/2005) da će se okupljanje reprezentacije tog uzrasta obaviti dana: 4.6.2016 u  11:00 časova u SC „VENOM“- Podgorica.

Molimo klubove da perspektivne djevojčice ovog uzrasta, po mogućnosti  u pratnji svojih trenera  pošalju  na zakazano okupljanje ove reprezentacije.

Ovom prilikom će biti Selektirane 32 djevojčice  koje će učestvovati  na rukometnom kampu „ŠAMPION“- Ivanova Korita u periodu  od 21.6 do 30.6.2016.

Za dodatne informacije kontaktirajte trenera  reprezentacije Ivana Terzića putem mail-a [email protected] ili  na telefon  067 355 018.

Sportski pozdrav!

Ivan Terzic, trener  reprezentacije

Opširnije

SASTANAK KLUBOVA UČESNIKA PIONIRSKE LIGE

окт 16, 2015 0

U ponedjeljak 19.10.2015. godine u prostorijama Rukometnog saveza Crne Gore održaće se sastanak predstavnika klubova koji su se prijavili za učešće u pionirskim ligama u Takmičarskoj sezoni 2015/16

  • Ženski klubovi u 11 časova
  • Muški klubovi u 13 časova
Opširnije

SPISAK – ŽENSKA PIONIRSKA REPREZENTACIJA

окт 3, 2015 0

Trener ženske reprezentacije (igračice rođene 2000/01) Mira Čelebić objavila je spisak igračica na koje računa u prijateljskim utakmicama sa Srbijom, koje su na programu 05.10. i 06.10. u Bijelom Polju

 

Anastasija Babović – Budućnost

Mina Mandić – Levalea 2010

Marija Radović – Budućnost

Vanja Mujović – Budućnost

Lucija Đukić – Levalea 2010

Sara Međedović – Levalea 2010

Milica Globarević – Budućnost

Ivana Godeč – Budućnost

Milica Stamatović – Budućnost

Milica Raičević – Budućnost

Nikolina Grgurović – Budućnost

Ksenija Džaferović – Budućnost

Nada Ćorović – Levalea 2010

Nina Knežević – Budućnost

Nina Lašić – Budućnost

Aleksandra Đurić – Budućnost

Jovana Terzić – Budućnost

 

Raspored utakmica

 

05.10.2015. Crna Gora – Srbija 18h

06.10.2015. Crna Gora – Srbija 10h

Opširnije

SPISAK ŽENSKA PIONIRSKA REPREZENTACIJA

авг 14, 2015 0

Trener ženske pionirske reprezentacije Gabrijela Markoč objavila je spisak igračica koje će se okupiti na mini pripremama na Ivanovim koritima od 22-31.08.2015. godine

 

Jovana Kadović – Budućnost

Nevena Petrović – Feniks

Staša Raičević – Trebjesa

Sara Senić – Budućnost

Ksenija Sekulić – Budućnost

Anastasija Bošković – Feniks

Ana Vulević – Bek

Monika Joličić – Budućnost

Mina Novović – Budućnost

Andrijana Popović – Levalea 2010

Ivana Đurović – Trebjesa

Velida Hadžaj – Budućnost

Ksenija Adžić – Budućnost

Bojana Racković – Zeta

Anđela Kovačević – Bek

Katarina Džaferović – Budućnost

Milena Grujić – Feniks

Ksenija Doknić – Levalea 2010

Jasna Vukoslavović – Budućnost

Božidarka Delibašić – Levalea 2010

Katarina Kamčev – Trebjesa

Nevena Lopičić – Budućnost

Nataša Petrović – Feniks

Nikoleta Babić – Bek

Žana Bulatović – Sutjeska

Okupljanje igračica je 22.08.2015. godine do 12 časova na Ivanovim koritima. Igračice su dužne da sa sobom ponesu opremu za treninge, loptu i zdravstvenu knjižicu

KONTAKT

Gabrijela Markoč / 067-600-049

Opširnije