December 11, 2017
You can use WP menu builder to build menus

Delegiranje 20.06.2015

јун 19, 2015 0

Finalni turnir pionirke 2002 , 20.06.2015(subota) Podgorica, SC Venom

Sudije: Martinović-Martinović
Delegat: Nebojša Kruščić

Polufinala:
10:00h Feniks – Zeta
11:00h Budućnost 1 – Budućnost 2

13:00  Finale

Opširnije

Delegiranje pionirske lige

јун 16, 2015 0

Turnir pionirke 2002 grupa II , 17.06.2015(srijeda) Podgorica, SC Venom

Sudije: Rnković – Nedović, Vijisić – Ivanović
Kontrolor: Predrag Pavićević

5. kolo
10.00h Devetka – Buducnost II
11.00h Prvi As – Zeta

6. kolo
12.00 Buducnost II – Prvi As
13.00 Zeta – Devetka

Opširnije

Delegiranje pionirska liga

јун 5, 2015 0

Finalni turnir pionirke 2000, 07.06.2015(nedelja) Podgorica, SC Morača

Sudije: Beharević-Čavor

Kontrolor: Predrag Pavićević

15:00 Budućnost-Prvi as
16:00 Devetka – Levalea
18:00 Finale

 

Pionirke 2002 – grupa II 06.06.2015. (subota) Cetinje, SC Lovćen

Sudije: Vujisić-Ivanović , Kruščić-Radanović

Kontrolor: Predrag Pavićević

 

5 kolo Levalea – Podgorica         09.00

9 kolo Feniks – Podgorica          09.50

3 kolo Levalea – Nikšić               10.40

10 kolo Budućnost – Nikšić        11.30

8 kolo Budućnost – Feniks          12.20

Opširnije

Delegiranje pionirske lige

мај 20, 2015 0

Podgorica, petak 22.05.2015. godine , Pionirke 2000. Grupa II, SC Venom
10:00 Budućnost – Akademija Đukanović
11:00 Fenix – Podgorica
12:15 Akademija Đukanović – Fenix
Sudije: Ivanović-Vujisić    Kontrolor: Atanasov Petar

Podgorica, subota 23.05.2015. godine , Pionirke 2002. Grupa II, SC Venom
10:00 Budućnost II – Zeta
11:00 Devetka – Prvi As
12:00 Zeta – Prvi As
13:00 Budućnost II – Devetka
Sudije: Rnković-Nedović / Radanović-Kruščić
Kontrolor: Miljan Vešović

Nikšić, subota 23.05.2015. godine , Pionirke 2000,  SC Nikšić
10:00 Levalea – Nikšić
11:00 Trebjesa – Sutjeska
12:00 Levalea – Trebjesa
13:00 Sutjeska – Nikšić
Sudije: Koraćević – Bulatović  / Radulović – Miljanić
Kontrolor: Atanasov Petar          

Bijelo Polje, nedelja 24.05.2015. godine , Pioniri 2000. Grupa III, SC Nikoljac
11:00 Jedinstvo – Ivangrad
12:00 Komovi – Rudar
13:00 Ivangrad – Rudar
14:00 Komovi – Jedinstvo
Sudije: Ćurčić-Ostojić/ Rovčanin-Drobnjak
Kontrolor: Nikola Rakonjac

Napomena: Svi klubovi su dužni da kontroloru/delegatu predaju iznos od 30.0 eura za troškove službenih lica.
Putni troškovi se naplaćuju na sledeći način:
-kontrolor Atanasov za Nikšić putuje automobilom i naplatiće putne troškove u iznosu od 10.0 eura;
-sudije Drobnjak – Rovčanin naplatiće putne troškove u iznosu od 15.0 eura;
-sudije Ćurčić-Ostojić putuju sa klubom i nemaju dodatnih putnih troškova;
-ostala službena lica nemaju putnih troškova.

Opširnije