June 27, 2017
You can use WP menu builder to build menus

SPISAK – KAMP IVANOVA KORITA 2016 – ŽENE

Jun 17, 2016 0

Minea Glendža – Budućnost

Nina Vuksanović – Budućnost

Andrea Škerović – Podgorica 2013

Maša Kuzmanović – Budućnost

Ivana Vujadinović – Budućnost

Lana Pavićević – Budućnost

Ivana Adžić – Levalea 2010

Katarina Šutović – Levalea 2010

Lenka Vesković – Levalea 2010

Milica Bušković – Devetka

Nađa Micevski – Zeta

Jovana Kalezić – Budućnost

Nikolina Marković – Budućnost

Jovana Jovanović – Budućnost

Tamara Radonjić – Budućnost

Hristina Rešetar – Budućnost

Andrea Brajović – Budućnost

Ksenija Đurović – Budućnost

Mia Ražnatović – Budućnost

Itana Brković – Budućnost

Maša Mitrović – Budućnost

Ines Piranić – Budućnost

Nađa Živković – Budućnost

Jelena Vukčević – Budućnost

Tijana Roćen – Prvi As

Irena Tomić – Trebjesa

Valerija Čavnić – Zeta

Kristina Arsenijević – Berane 2003

Sara Burić – Trebjesa

Katarina Korać – Budućnost

Ksenija Filipović – Maestral

Dina Pepić – Prvi As

REZERVE

Tijana Laketić – Devetka

Anđela Milošević – Budućnost

Anja Božović – Trebjesa

Mina Latković – Perper handball

Mirjana Luković – Bar

Nada Rakočević – Budućnost

Nikoleta Radmanović – Podgorica 2013

Opširnije

SPISAK – KAMP IVANOVA KORITA 2016 – MUŠKARCI

Jun 17, 2016 0

GOLMANI

Nikola Matović – Lovćen

Jagoš Braunović – Vardar / MKD

Marko Jović – Bar

Zarija Lutovac – Berane 2003

LIJEVA KRILA

Dražen Mandić – Nikšić 2014

Filip Racković – Danilovgrad

Vladan Delić – Mojkovac

LIJEVI BEKOVI

Petar Abramović – Lovćen

Aleksa Medojević – Jedinstvo

Aleksa Radičević – Ivangrad

Jovan Marojević – Bar

Nikola Abramović – Mornar 7

Novak Bajčeta – Budvanska rivijera

Marko Radoman – Budvanska rivijera

SREDNJI BEKOVI

Vasilije Kaluđerović – Lovćen

Milan Gazdić – Rudar

Aleksandar Došljak – Berane 2003

Nikola Nikezić – Mornar 7

Miloš Živković – Bar

DESNI BEKOVI

Branko Vujović – Kielce / POL

Balša Žurić – Loznica / SRB

Radoje Đikanović – Nikšić 2014

Marko Nedović – Jedinstvo

DESNA KRILA

Aleksa Perišić – Lovćen

Balša Čejović – Mornar 7

Filip Marsenić – Ivangrad

Petar Vojvodić – Bar

PIVOTMENI

Miladin Ćetković – Nikšić 2014

Jovan Popović – Nikšić 2014

Boban Ašanin – Mornar 7

Nikola Đačić – Rudar

REZERVE

Nikola Dajković – Bar

Balša Račić – Komovi

Nikola Gogić – Nikšić 2014

Đorđije Adžić – Nikšić 2014

Igor Andrović – Ulcinj

Vladimir Plamenac – Mornar 7

 

Sa igračima će raditi treneri: Ljubomir Obradović, Željko Rmandić, Božidar Mušikić i Milorad Despotović

Opširnije