December 11, 2017
You can use WP menu builder to build menus

ŽENSKA REPREZENTACIJA – RUKOMET NA PIJESKU

јун 23, 2015 0

Trener ženske reprezentacije u rukometu na pijesku Dragan Đurđevac objavio je spisak igračica koje će se okupiti na pripremama u Hotelu Olympic u Ulcinju 24.06.2015. godine i učesvovati na Evropskom prvenstvu u rukometu na pijesku koje se održava u Lloret Del Mar/Španija od 29.06-06.07.2015. godine.

 

Na spisku se nalaze:

 

Marija Kaluđerović

Mina Mandić

Anđela Goranović

Iva Rečević

Gordana Ćorović

Anđela Stojanović

Dijana Mugoša

Sandra Rakočević

Dušica Kažić

Sanja Tufegdžić

 

Sa Draganom Đurđevcem se u stručnom štabu još nalaze, pomoćni trener Zoran Jocović i fizioterapeut Nataša Bigović

 

Reprezentacija Crne Gore se nalazi u grupi B sa selekcijama: Norveške, Ukrajine, Španije, Hrvatske, Švedske i Holandije.

Opširnije

CRNA GORA NA EP IGRA U GDANJSKU

јун 19, 2015 0

Danas su u Krakovu/Poljska izvučene grupe za Evropsko prvenstvo, koje se igra u Poljskoj od 15-31.01.2016. godine.

 

Crna Gora će igrati u grupi D sa Danskom, Rusijom i Mađarskom

 

Grupa A – Krakow: Poljska, Francuska, Makedonija, Srbija

Grupa B – Katovice: Hrvatska, Bjelorusija, Island, Norveška

Grupa C – Vroclav: Njemačka, Španija, Švedska, Slovenija

Grupa D – Gdanjsk: Danska, Rusija, Mađarska, CRNA GORA

Opširnije

Delegiranje 20.06.2015

јун 19, 2015 0

Finalni turnir pionirke 2002 , 20.06.2015(subota) Podgorica, SC Venom

Sudije: Martinović-Martinović
Delegat: Nebojša Kruščić

Polufinala:
10:00h Feniks – Zeta
11:00h Budućnost 1 – Budućnost 2

13:00  Finale

Opširnije

EURO KUPOVI 2015/16 – OBAVJEŠTENJE

јун 19, 2015 0

Obavještavau se klubovi koji su izborili učešće u Euro kupovima za takmičarsku sezonu 2014/15 da je krajnji rok za dostavu ovjerenih formulara i prijava za učešće 05.07.2015. godine.

 

MUŠKE EKIPE

  • EHF KUP RK”Lovćen”-Cetinje
  • Čelendž kup RK”Budvanska rivijera”-Budva
  • Čelendž kup RK”Berane 2003”-Berane
  • Čelendž kup RK”Rudar”-Pljevlja

 

ŽENSKE EKIPE

  • Liga šampiona ŽRK”Budućnost”-Podgorica (prijava kompletirana)
  • Kup Kupova ŽRK”Danilovgrad”-Danilovgrad
  • EHF Kup ŽRK”Levalea 2010”-Nikšić
  • Čelendž kup ŽRK”Berane 2003”-Berane
  • Čelendž kup ŽRK”Nikšić”-Nikšić

 

Klubovi koji ne dostave ovjerene formulare do navedenog roka, smatraće se da su odustali od takmičenja u Euro kupovima.

 

NAPOMENA:

Opširnije

Delegiranje pionirske lige

јун 16, 2015 0

Turnir pionirke 2002 grupa II , 17.06.2015(srijeda) Podgorica, SC Venom

Sudije: Rnković – Nedović, Vijisić – Ivanović
Kontrolor: Predrag Pavićević

5. kolo
10.00h Devetka – Buducnost II
11.00h Prvi As – Zeta

6. kolo
12.00 Buducnost II – Prvi As
13.00 Zeta – Devetka

Opširnije

SENIORKE NA SVJETSKOM PRVENSTVU

јун 15, 2015 0

Crnorske rukometašice igrale su danas u Rejkjaviku, u revanš meču baraža, sa Islandom neriješeno 19:19 (11:10), a nastavak takmičenja izborile su zahvaljujući pobjedi u prvom meču.

Prvi međusobni duel u Podgorici dobile su 28:19.

Najefikasnija u crnogorskoj selekciji bila je Katarina Bulatović sa šest, dok su po tri gola postigle Suzana Lazović, Radmila Petrović, MIlena Knežević i Đurđina Jauković

U selekciji Islanda, na čijem se golu istakla Florentina Stanku sa 18 odbrana, po četiri pogotka postigle su Ana Palsdotir i Ramune Pekarskite.

Opširnije

I PORED PORAZA, CRNA GORA NA EP

јун 15, 2015 0

I pored poraza na Islandu od istoimene selecije rezultatom 22:34, crnogorski rukometaši igraće na Evropskom prventsvu, koje će se u januaru 2016. godine igrati u Poljskoj.

 

Island – Crna Gora 34:22 (19:11)

Island: Gusatavson (15 odbrana), Eđvarđson (2 odbrane), Svavarson 1, Kristjanson 2, Palmarson 6, Karason 2, Halgrimson 2, Atlason 2, Sigurdson 10, Gudjonson 2, A. Gunarson 1, R. Gunarson 2, Sigurmanson, Konradson, B. Gunarson, Olafson 4.

Crna Gora: Mijatović (4 odbrane), Ristanović (1 odbrana), Čavor 2, Lazović 1, Anđelić, B. Vujović, Radović 1, M. Vujović 2, Kankaraš 1, Ševaljević 6, Petričević, Božović, Lasica, Borozan 6, Grbović 1, Lipovina 2.

 

Opširnije

BEZ POBJEDNIKA U BARU

јун 11, 2015 0

 

 

U fantastičnom ambijentu SC “Topolica“, uz odlično i fer navijanje sa tribina kvalifikaciona utakmica izmedju Crne Gore i Srbije zavrsena je nerijeseno rezultatom 23:23.

Najefikasniji u crnogorskoj selekciji bili su Vladan Lipovina, Miloš Vujović, Vasko Ševaljević i Vuko Borozan sa po četiri, dok je gol manje postigao Fahrudin Melić. U srpskoj selekciji najbolji je bio Momir Ilić sa pet golova.

Opširnije