December 11, 2017
You can use WP menu builder to build menus

JUNIORKE NA EVROPSKOM PRVENSTVU

апр 19, 2015 0

Juniorke su u današnjoj utakmici u Skoplju savladale Island rezultatom 23:17 (13:10) i tako izborile plasman na Evropsko prvenstvo koje se igra u Valensiji/Španija od 23.07-02.08.2015. godine.

 

Jauković je postigla 8 golova, Agović i Bulatović po 5, Grbić 3, a Ujkić i Pavićević po 1.

Kod Islanda najefikasnija je bila Gudjonsdotir sa 5 golova.

Makedonija je pobijedila Holandiju 26:19 i takođe izborila plasman na EP

Crnogorske juniorke u neđelju igraju sa Makedonijom od 18:30 časova za prvo mjesto u grupi.

Opširnije

POBJEDA NA STARTU KVALIFIKACIJA

апр 18, 2015 0

Ženska juniorska reprezentacija Crne Gore u prvom meču na kvalifikacionom turniru za odlazak na EP savladala je Holandiju rezultatom 30:25 (16:11)

 

Najefikasnija u selekciji Crne Gore je bila Jauković sa 14 golova, Agović je postigla 6, Grbić 5, Ramusović 3, a Bulatović i Ujkić po 1, Nenezić je imala 9 odbrana

Kod Holandije Amega je postigla 5 golova.

U drugoj utakmici Makedonija je savladala Island 24:22

Crna Gora u subotu igra sa Islandom u 16 časova

Opširnije

SPISAK – ŽENSKA JUNIORSKA REPREZENTACIJA

апр 11, 2015 0

Trener ženske kadetske reprezentacije Maja Savić, objavila je spisak igračica koje će se okupiti na pripremama i učetvovati na kvalifikacioinom turniru za odlazak na Evropsko prvenstvo koji se igra u Skoplju/Makedonija od 17-19.04.2015. godine

 

GOLMANI

Ljubica Nenezić – Danilovgrad

Darija Zečević – Budućnost

Sanja Tufegdžić – Levalea 2010

PIVOTI

Vasilisa Senić – Danilovgrad

Ema Ramusović – Budućnost

Itana Čavlović – Danilovgrad

KRILA

Ivona Pavićević – Danilovgrad

Nina Bulatović – Danilovgrad

Dijana Ujkić – Danilovgrad

Slađana Prelević – Danilovgrad

Itana Grbić – Vardar SCBT / MKD

Ivana Pejović – Danilovgrad

BEKOVI

Anđela Okiljević – Levalea 2010

Đurđina Jauković – Danilovgrad

Vanesa Agović – Danilovgrad

Katarina Arsenijević – Danilovgrad

Esma Muratović – Danilovgrad

Tamara Jovićević – Budućnost

Tatjana Brnović – Budućnost

Ivana Novaković – Budućnost

 

Reprezentacija će se okupiti u ponedjeljak 13.04.2015. godine ispred SRC Venom u 19:15

 

RASPORED UTAKMICA NA KVALIFIKACIONOM TURNIRU

 

17.04.2015.   16:00              CRNA GORA – Holandija

18.04.2015.   16:00              CRNA GORA – Island

19.04.2015.   18:30              CRNA GORA – Makedonija

 

Opširnije

EX YU GRUPA U KVALIFIKACIJAMA ZA EURO2016

апр 9, 2015 0

Crna Gora će u kvalifikacijama za žensko seniorsko prvenstvo Evrope igrati u grupi 4. odlučeno je na žrijebu koji je danas obavljen u Švedskoj.

 

GRUPA 1:      Norveška, Rumunija, Bjelorusija, Litvanija

GRUPA 2:      Srbija, Češka Republika, Ukrajina, Italija

GRUPA 3:      Španija, Holandija, Austrija, pobjednik prve pretkvalifikacione grupe

GRUPA 4:      CRNA GORA, Hrvatska, Makedonija, Slovenija

GRUPA 5:      Mađarska, Poljska, Slovačka, pobjednik druge pretkvalifikacione grupe

GRUPA 6:      Danska, Rusija, Turska, Portugal

GRUPA 7:      Francuska, Njemačka, Island, Švajcarska

 

Utakmice kvalifikacija su u sljedećim terminima:

I kolo:             07-08.10.2015.

II kolo:           10-11.10.2015.

III kolo:         09-10.03.2016.

IV kolo:         12-13.03.2016.

V kolo:           01-02.06.2016.

VI kolo:         04-05.06.2016.

Na prvenstvu će se naći po dvije najbolje plasirane reprezentacije iz grupa i jedna najbolja trećeplasirana reprezentacija.

 

Opširnije