November 22, 2017
You can use WP menu builder to build menus

Pionirska ženska 2000.godište

Pozicija   Ekipa Odigrane Pobjede N Porazi GoloviRazlika Bodovi
1 Buducnost I 6 6 0 0 133:3796 12
2 Zeta 6 4 1 1 112:6349 9
3 Berane 2003 4 4 0 0 110:4961 8
4 Buducnost II 5 4 0 1 81:6021 8
5 Levalea 2010 6 3 0 3 89:7910 6
6 Jedinstvo 4 2 0 2 61:610 4
7 Stella 4 2 0 2 63:630 4
8 Feniks 5 2 0 3 62:72-10 4
9 Podgorica 2013 4 1 0 3 34:51-17 2
10 Trebjesa Noa 4 0 1 3 37:71-34 1
11 Prvi As 2 0 0 2 35:46-11 0
12 Budvanska rivijera Budva 4 0 0 4 19:85-66 0
13 Mornar 4 0 0 4 28:127-99 0
Utakmica Rezultat
21/10/2017 11:30
Prvi As – Buducnost II
16 - 20
21/10/2017 12:20
Trebjesa Noa – Zeta
15 - 15
21/10/2017 13:10
Mornar – Levalea 2010
9 - 27
21/10/2017 14:30
Trebjesa Noa – Buducnost II
4 - 19
21/10/2017 15:20
Prvi As – Levalea 2010
19 - 26
21/10/2017 16:10
Mornar – Zeta
6 - 38
29/10/2017 10:15
Feniks – Buducnost I
9 - 28
29/10/2017 11:00
Berane 2003 – Jedinstvo
26 - 19
29/10/2017 12:00
Stella – Budvanska rivijera Budva
19 - 6
29/10/2017 13:00
Feniks – Podgorica 2013
15 - 6
29/10/2017 14:00
Jedinstvo – Budvanska rivijera Budva
26 - 7
29/10/2017 15:00
Stella – Berane 2003
14 - 26
05/11/2017 10:00
Buducnost II – Feniks
18 - 11
05/11/2017 11:00
Buducnost I – Levalea 2010
19 - 6
05/11/2017 12:00
Zeta – Feniks
16 - 11
05/11/2017 13:00
Levalea 2010 – Podgorica 2013
17 - 7
05/11/2017 14:00
Buducnost I – Buducnost II
23 - 10
05/11/2017 15:00
Zeta – Podgorica 2013
12 - 10
12/11/2017 13:30
Stella – Buducnost I
1 - 25
12/11/2017 14:30
Berane 2003 – Trebjesa Noa
25 - 9
12/11/2017 15:30
Mornar – Stella
6 - 29
12/11/2017 16:30
Trebjesa Noa – Jedinstvo
9 - 12
12/11/2017 17:30
Berane 2003 – Mornar
33 - 7
12/11/2017 18:30
Jedinstvo – Buducnost I
4 - 19
19/11/2017 15:00
Budvanska rivijera Budva – Feniks
4 - 16
19/11/2017 16:00
Levalea 2010 – Buducnost II
6 - 14
19/11/2017 17:00
Budvanska rivijera Budva – Zeta
2 - 24
19/11/2017 18:00
Levalea 2010 – Podgorica 2013
7 - 11
19/11/2017 19:00
Zeta – Buducnost I
7 - 19

Pionirska ženska 2000.godište